O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem. Historia firmy Florencja Dystrybucja nierozerwalnie związana jest od samego początku z produkcją i dystrybucją żwirków higienicznych dla zwierząt. Ta część naszej działalności prowadzona jest i rozwijana do dziś.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży tego typu produktu na bardzo wymagających rynkach europejskich, szczególnie włoskim, pozwoliło nam podjąć decyzję o rozwijaniu również tego produktu na rynku polskim. I tak od kilku lat wzmacniamy tą kategorię w Polsce bazując na naszych głównych brandach Gatto Bello i Amici Belli.

Poza produktami brandowymi oferujemy możliwość wytworzenia produktów private label dla naszych kontrahentów. Wykorzystując nasze szerokie kompetencje oferujemy naszym partnerom pomoc w doborze odpowiedniego asortymentu, szaty graficznej i komunikacji w zakresie produktów marek własnych. Dbałość o interesy klienta, oferowanie produktów najwyższej jakości, spowodowało, że zaufało nam wielu dużych operatorów na rynku polskim.

 

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

Dzięki ciągłemu rozwojowi, szkoleniom, oraz wysoko wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie sprostać stale rosnącym wymaganiom Partnerów Biznesowych oraz kontrahentów, a także indywidualnych klientów detalicznych.

Nie jesteśmy korporacją, dzięki czemu możemy być bliżej klientów oraz naszych pracowników.
Naszym atutem są długotrwałe i stabilne relacje z kontrahentami oraz klientami, wieloletnie doświadczenie w branży i zbudowanie rzetelnych marek. Wraz z naszymi pracownikami tworzymy zespół pełny pasji, zaangażowania, otwarty na nowe wyzwania a wartością nadrzędną w naszym działaniu jest zaufanie naszych Partnerów Biznesowych. Błyskawicznie reagujemy na wszelkie sygnały i sugestie, a także służymy konsultacjami i doradztwem w przypadku wątpliwości klienta. Chętnie podejmujemy się nowych zadań dzięki czemu jesteśmy „na bieżąco” z nowinkami oraz trendami na rynku wyprzedzając tym konkurencję oraz poszerzając tym samym bazę Partnerów Biznesowych.

Misja i wizja

Nasi Partnerzy Biznesowi cenią nas za kompleksową obsługę sprzedaży oraz pełne wsparcie posprzedażowe. Zależy nam, aby wspierać polski biznes oraz współpracować ze strategicznymi
kontrahentami z rynku europejskiego.

Przyszłość jest w naszych rękach, a my mamy nadzieję, że zechcą ją Państwo budować razem z nami.