SAMMONTANA
CZYSTA RADOŚĆ Z PRAWDZIWYCH WŁOSKICH LODÓW
Dowiedz się więcej
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ŻWIRKI DLA KOTÓW
Dowiedz się więcej
TRE MARIE CROISSANTERIE
Dowiedz się więcej
Previous slide
Next slide

SAMMONTANA:
AUTENTYCZNE WŁOSKIE GELATO

Wyborny smak, wyjątkowa delikatność, wyselekcjonowane składniki razem z wieloletnią tradycją tworzą unikalny przepis Barratolino. 70 lat tradycji w dostarczaniu wyjątkowych, autentycznych GELATO do milionów włoskich RODZIN każdego dnia. BARATTOLINO TO MUST HAVE W LODÓWCE!

TRE MARIE:
CROISSANT

Tre Marie to historyczna, włoska marka i symbol mediolańskiej tradycji cukierniczej. W 1150 roku w Mediolanie powstało jedno z najstarszych stowarzyszeń, Bractwo „Quattro Marie”, które ofiarowało potrzebującym mąkę i chleb. W XIX wieku w Mediolanie zaczęły powstawać pierwsze nowoczesne cukiernie.

ŻWIRKI DLA KOTÓW

Wysokiej jakości żwirki silikonowe, drewniane i bentonitowe GATTO BELLO oraz artykuły do pielęgnacji zwierząt domowych pod marką AMICI BELLI zadowolą zarówno pupila jak i jego właściciela. Oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów dla zwierząt które zaspokoją każda potrzebę ulubieńców domowych.

FLORENCJA DYSTRYBUCJA

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem lodów marki Sammontana na terenie Polski.

Nasza firma, dostarcza najwyższej jakości lody prosto z Włoch, dbając o to, aby każdy mógł cieszyć się ich wyjątkowym smakiem i doskonałą jakością.Odkryj z nami świat włoskich lodów i pozwól sobie na chwilę przyjemności z lodami Sammontana. Zapraszamy do współpracy i do skosztowania naszych produktów!

KATALOG

Kliknij i pobierz katalog